Originální dětské autosedačky FERRARI s ALARMEM zvuková signalizace rozepnutých pásů BEEEP!!! Bezpečnost a pohodlí pro vaše děti.  Nový model 2013. AKCE + autolékarnička ZDARMA !!

FerrariDětské autosedačky Ferrari 9-36kg s vlastními pětibodovými bezpečnostními pásy, měkce polstrovanými nárameníky, regulací délky pásů a nastavitelné výšky do třech poloh. Tyto autosedačky mají možnost u větších dětí odejmutí vlastních pásů z autosedačky a poutání vlastním tříbodovým pásem z automobilu. Autosedačky jsou homologovány podle nejnovější Evropské normy ECE R44/04.

Jsou vybavené speciálně tvarovanou a do výškově nastavitelnou hlavovou opěrkou, autosedačky jsou tvarovány ,,Side Protection,, a mají ergonomické pohodlné měkce polstrované područky pro příjemnější cestování. Příjemné a měkké polstrování autosedačky včetně karabiny.

Dětské autosedačky Ferrari s možností odejmutí zádové opěrky a dále pro větší dítě které se již nevejde do celé autosedačky používat velice prostorný podsedák až do 12 let.

Tento model autosedačky má proti jiným modelům kvalitnější potahové látky, vložku pro hodně malé děti na zmenšení prostoru autosedačky která se u většího dítěte vyjme.

  • Alarm Beeep!!! – zvukový signal rozepnutých pásů
  • kvalitní autosedačka s pevnou konstrukcí
  • vložka pro malé děti
  • originální produkt Ferrari
  • držák nápojů ZDARMA + originální vak Ferrari + autolékárnička

Comet

Technická data:
Vnější rozměry (d x š x v): 47 x 44 x 68 až 79 cm
Rozměry (D x Š): 34 x 27 cm
výška: 61 do 72 cm (polohování hl. opěrky)
Montáž v autě: zadní sedadla nebo sedadla spolujezdce
Montážní poloha: po směru jízdy
Nastavení opěradla: 7-násobně
Hmotnost: 4,5 kg
Váhová kategorie: I-III, 9-36 kg
Montážní systém: vlastní 5-bodové pásy
Materiál: 100% polyester, lze prát na 30 ° C